Din varukorg

Slow production - Honestly produced – always with love <3

Kontakt NEW

Har du frågor? Kontakta vår kundservice så hjälper vi dig!

 

  info@mazeinterior.se
+46 (0)8 - 654 0310

 

Maze Interior AB
Skeppargatan 17
114 52 Stockholm
Sweden
Org.nr 556644-3544

 

 

Vill du komma i kontakt med en specifik person?
Här hittar du kontaktuppgifter till alla i teamet:

 
MAZE office


Christian Resell
CEO
+46 (0)708 14 56 25
christian.resell@mazeinterior.se

 

Lotta De Visscher
Creative Director
+46 (0)73 708 36 62
lotta.devisscher@mazeinterior.se

 

Helena Gorne
Purchasing Manager
+46 (0)79 31 87 55
helena.gorne@mazeinterior.se

 

Anna Lignell
Marketing Manager
+46 (0)73 532 94 56
anna.lignell@mazeinterior.se

 

Hanna Kalzén
Finance
+46 (0)73 330 95 69
ekonomi@mazeinterior.se

 

Anton De Visscher
Brand Manager
+46 (0) 73 326 44 60
anton.devisscher@mazeinterior.se

 

SALES

Alexander Poropat
Sales Sweden
+46 (0) 76 310 8626
alexander.poropat@mazeinterior.se

 

Franck Philippe
Agent Norway/Denmark
+45 217 433 10
franck@mosaique.dk

Trine Lund Andersen
Agent Norway
+47 (0) 41 58 93 03
trine@mosaique.dk

 

Isac Knafo
Agent France
+33 (0) 1 53 30 41 80
isac@bjorka-design.com